Komentāri
Nedēļas nogalē gaisa temperatūra var pārsniegt +10 grādus
FOTO: LETA

Vēl šodien ar aizejošo nokrišņu zonu vietām Latvijā līst un snieg slapjš sniegs, tomēr mākoņi jau sāk izklīst. Šonakt, atmosfēras spiedienam vēl vairāk paaugstinoties, debesis skaidrosies un visā teritorijā piesals – austrumu rajonos gaisa temperatūra pazemināsies pat līdz -9 grādiem.

Tomēr jau rīt laika apstākļi ievērojami mainīsies, jo no rietumiem Latviju sasniegs plaša silta gaisa masa, kas sev līdzi nesīs ievērojamu mākoņu un nokrišņu zonu. Pastiprināsies arī dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas jūras piekrastē brāzmās sasniegs  15 m/s. Saules būs maz, līdz ar to gaisa temperatūra nepārsniegs +2 /+6 grādus. Sestdien laika apstākļi būtiski nemainīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt svētdien, 8.martā, uzspīdot saulei, būs pavasarīgi silts laiks. Eiropas vidējā termiņa laika prognožu centra prognozes liecina, ka visaugstākā varbūtība gaisa temperatūrai pārsniegt +10 grādus, ir Latvijas centrālajos rajonos.

Nākamās nedēļas sākumā tik silts laiks vairs nav gaidāms, tomēr, pastiprinoties anticiklona ietekmei, bieži uzspīdēs saule un būtisku nokrišņu nebūs, bet no nedēļas otrās puses laika apstākļus biežāk noteiks cikloni, kas nesīs jaunas mākoņu un nokrišņu zonas.

Laika ziņas

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl