3 komentāri
Nedēļas nogalē aizturēts rekordliels imigrantu skaits; katrs bēglis Latvijai izmaksā 2000 eiro
FOTO: LETA

Robežsargi vērienīgā pēdu dzīšanas operācijā sestdien uz austrumu robežas aizturējuši rekordlielu skaitu nelegālo imigrantu no Vjetnamas. Operācijā, kas sākusies pulksten trijos no rīta un noslēgusies tikai sešos vakarā, aizturēti 22 nelegālie imigranti un četri viņu pārvadātāji, kuri Latvijā centušies iekļūt pār zaļo robežu.

Turklāt tas bijis jau otrais šāda mēroga nelegālās imigrācijas gadījums divu nedēļu laikā. Robežsardzē atzīst, ka lielais vjetnamiešu imigrantu pieplūdums tās resursus novedis tuvu spēku izsīkumam.

Vjetnamieši Latviju kā ceļu iekļūšanai Eiropā sāka izmantot pēc tam, kad Ukrainas austrumu robeža tika slēgta karadarbības dēļ. No 240 šogad notvertajiem nelegālajiem imigrantiem divas trešdaļas ir vjetnamieši.

Pēc aizturēšanas viņi tiek pārvesti uz Daugavpili, bet no turienes konvojēti atpakaļ uz izcelsmes valsti. Katrs pieķertais imigrants Latvijai izmaksājot aptuveni 2000 eiro.

TOP komentāri

 • sprīdis
  +1 +1 0

  sprīdis

  vaig viņus transportēt uz valsti no kuras viņi ienākuši. pieļauju ka tur pie vainas ir nelietis putins. sava veida ekonomiskā kaitējuma nodarīšana. sava veida ekonomiskais karš, pieļauju ka putinam ir dafigā pazīstamu vjetnamiešu, kādi miljoni 25.
 • ES
  0 0 0

  ES

  Lai maksā pārvadātāji par savu biznesu, kas balstīts uz naivu cilvēku rēķina.Lai viņi maksā par savu upuru transportēšanu un robežsargu darbu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl