Komentāri

Atvainošanās dāvanas nevis kā papildu izdevumi, bet kā investīcija klienta lojalitātē. Par to ir pārliecināts uzņēmums, kas jau drīzumā Latvijā piedāvās atvainošanos kā pakalpojumu.

Sabīne Sipunova ir viena no tehnoloģiju uzņēmuma Sorry as a service līdzīpašniecēm.

Pirms gada starptautiskai jauniešu komandai radās ideja, kā uzņēmumiem palīdzēt uzturēt attiecības ar klientu.

Šobrīd šī ideja kļuvusi par nopietnu biznesu. Iekarots gan Lielbritānijas tirgus, gan Igaunijas ar nopietniem un lieliem klientiem Eiropas mērogā. Tagad kārta pienākusi Latvijai.

Tāpēc jaunieši radīja digitālo platformu, kas uzņēmumiem ļauj savus klientus iepriecināt – nosūtot dāvaniņu, kas gan visbiežāk ir atbildes reakcija uz saņemto sūdzību.

Sabīne norāda, ka šāda emocionāla atvainošanās ir daudz efektīvāka par kompensāciju naudas izteiksmē.

Vai tā kūka, cepums, šokolāde vai ziedu pušķis, bet, ja tā ir personalizēta dāvana, tad klienta sirdi patiesi izdodas mīkstināt un saņemt piedošanu.

Profesionāļi, kuru ikdiena ir vērtēt pašmāju klientu apkalpošanas kvalitāti un kultūru, norāda, ka šāds pakalpojums nenoliedzami uzlabotu attiecības starp uzņēmumu un klientu. Taču Latvijā nereti uzņēmuma vadība neredz šo pievienoto vērtību klientu servisa daļai.

Jaunie uzņēmēji gan pārliecināti, ka atvainošanās kā pakalpojums uzņēmumam nav viss papildu izdevumi, bet gan investīcijas klienta lojalitātes veicināšanā.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl