Neaizmirsti! Šonakt notiks pāreja uz ziemas laiku

1 komentārs
Neaizmirsti! Šonakt notiks pāreja uz ziemas laiku
FOTO: F64

Nedēļas nogalē Latvijā un daudzās citās valstīs notiks pāreja uz ziemas laiku. Tas nozīmē, ka pulksteņa rādītāji naktī no sestdienas uz svētdienu jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Šajā laika joslā Latvija būs nākamos piecus mēnešus līdz nākamā gada 26.-tajam martam, kad atkal notiks pāreja uz vasaras laiku.

Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981. gadā. Šāda pāreja tiek izmantota, lai vasarā vakaros ilgāk būtu dienas gaisma un samazinātos arī elektrības patēriņš, savukārt kā mīnuss tiek minēta negatīvā ietekme uz cilvēku bioloģisko ritmu.

Lai gan Latvijā iedzīvotāji aptaujās pauduši vēlmi atteikties no pārejas un palikt vasaras laikā un attiecīga iniciatīva ir iesniegta arī Saeimā, tā nav guvusi atbalstu.

TOP komentāri

  • Oto
    0 0 0

    Oto

    Iekaliet to savās galvās, nav tāda ziemas laika, pāriet var tikai uz/no vasaras laika. Nav ko maldināt sabiedrību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl