NBS majors: Karavīri bez dziesmām būtu sapīkuši onkulīši

Komentāri

”Zemessargi ir tie vīri un sievietes, kuras ir gatavas ar saviem darbiem pierādīt, ka viņi šo valsti mīl, ciena, un ir gatavi cīnīties tā, kā to darīja mūsu senči,” norāda Nacionālo bruņoto spēku (NBS) majors Ivars Levandovskis. 

Zemessardzes pirmsākumi meklējami Atmodas laika sākumā, kad Zemessardzes rindās stājās vīri, kuri bija gatavi cīnīties par savu dzimteni. Arī tagad, pēc vairāk nekā 20 gadiem viņu viedoklis šajā jautājumā nav mainījies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja šajā brīdī būtu tā saucamā ”x” stunda, ja es nebūtu zemessargs, es noteikti ietu kaut kur stāties”, atzīst Latvijas Republikas Zemessardzes 51. kājnieku bataljona kaprālis Artūrs Reiniks.

Lai arī kādus laikus mēs nebūtu piedzīvojuši, Zemessargi ir pārliecināti, ka tautas patriotismu nevar iznīcināt.

”Man ir īpašs prieks redzēt skolās, kur ir mazi bērniņi, viņi jau māk patriotiskās dziesmiņas. (..) Viņi dzied ar sirdi un dvēseli. Aug tā jaunā maiņa,” atzīst Reiniks.

Zemessardzes karavīru ikdiena nav iedomājama arī bez dziesmām. ”Karavīri bez dziesmām droši vien būtu… (..) Būtu sapīkuši onkulīši, kuri būtu tendēti tikai vienā virzienā – šaut un nogalināt,” atzīst NBS majors Ivars Levandovskis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl