4 komentāri
NBS kritušie karavīri ir mūsdienu Lāčplēši, pauž Vējonis
FOTO: LETA

“Šodien mēs godinām ne tikai tos karavīrus, kuri aizstāvēja Latvijas neatkarību pirms vairāk nekā 90 gadiem, bet arī mūsdienu karavīrus, kuri atdeva savas dzīvības, lai Latvija varētu būt droša. Viņus mēs varam saukt par mūsdienu Lāčplēšiem,” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Ādažu militārajā bāzē atklājot Nacionālo bruņoto spēku (NBS) kritušo karavīru piemiņas vietu.

Valsts prezidents teica, ka, atklājot pieminekli, mēs paturam prātā, ka tas ir piemineklis visiem karavīriem, kuri atdevuši savu dzīvību par Latvijas brīvību un drošību, par tas nākotni.

Valsts prezidents savā uzrunā atzina, ka patlaban mēs Latvijā varam justies daudz drošāk nekā jebkad agrāk. “Mums ir spēcīgi Latvijas bruņotie spēki, mums ir labi sadarbības partneri no NATO valstīm, jo mēs esam visspēcīgākās militārās organizācijas pasaulē dalībvalsts. Mūs visus vieno tas, ka esam gatavi cīnīties par mūsu valsti, par mūsu vērtībām,” teica Raimonds Vējonis.

Nacionālo bruņoto spēku kritušo karavīru piemiņas vieta Ādažu bāzē izveidota, godinot Latvijas karavīrus, kuri, pildot kaujas uzdevumus, ziedojuši savas dzīvības. Piemiņas vietas komplekss, līdzīgi kā savulaik Brīvības piemineklis, izveidots par brīvprātīgi saziedotajiem līdzekļiem, kā arī iedzīvotāji snieguši ieguldījumu piemiņas vietas tapšanā ar savu darbu.

TOP komentāri

 • ....joks...
  +1 +1 0

  ....joks...

  ....derētu ,to kā viņ sauc Vējoni ,Armijā iesaukt ! Lai zin vismaz ko runā !!! Saeimas deputāti jau ar nav Zvērestu Valsts Aizsardzībai devuši ...Neviens ...
 • Sanchezzz
 • LABAIS...I
  0 0 0

  LABAIS...I

  Interesanti vai viņš domā tos karavīrus kas krituši ārpus Latvijas robežām izpildot miera misiju svešās valstīs....vai tos viņš domā jo par Latvijas neatkarību laikā nēesmu dzirdējis ka kāds būtu kritis no NBS aizstāvot Latviju....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl