Komentāri

Krievijas demonstrētā attieksme joprojām liecina par agresivitāti un nav draudzīga Latvijai – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš

Latvijā šobrīd uzturas aptuveni 1000 citu NATO valstu karavīru, no kuriem pusi nosūtījusi Kanāda. Kā norāda NBS komandieris, sabiedroto karavīri Latvijā ir iejutušies ļoti labi un saka, ka pirms ierašanās priekšstati par šo valsti bijuši pavisam citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot Krievijas darbību militārajā sfērā, Kalniņš norāda, šīs valsts demonstrētā attieksme joprojām liecina par agresivitāti nevis, piemēram, vēlmi stiprināt ekonomiskās saites.

Tomēr NBS komandieris atkārtoti uzsvēra – Latviju joprojām sargā tas, ka esam NATO dalībvalsts un šobrīd notiek ļoti intensīvs darbs pie aizsardzības spēju pastiprināšanas.

Intervija ar Leonīdu Kalniņu

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl