Komentāri
Nav ziņu par to, ka Parīzes teroraktos būtu cietuši Latvijas valstspiederīgie
FOTO: LETA

Parīzē notikušajā teroraktā nav cietis neviens Latvijas valstspiederīgais, šāda ir jaunākā informācija, ko saņēmusi Ārlietu ministrija.

Latvijas vēstniecība Francijā uztur sakarus ar Francijas ārlietu ministrijas izveidoto krīzes centru, kas apliecinājis – pagaidām starp līdz šim identificētajiem bojāgājušajiem un ievainotajiem Parīzē nav bijis neviens Latvijas valstspiederīgais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raimonds Jansons, Ārlietu ministrijas preses sekretārs

Krīzes centrs mums ir apstiprinājis to, ka starp šobrīd identificētajiem bojāgājušajiem nav neviens Latvijas valsts piederīgais. Bojāgājušo identifikācija, protams, turpināsies šīs dienas gaitā, bet šī brīža informācija tāda, ka starp tiem nav, par laimi, nav neviens Latvijas valsts piederīgais.

Tiem, kuri atrodas Parīzē vai plāno tur doties jāņem vērā, ka Francijā ir izsludināta ārkārtas situācija – ieviesta pagaidu robežkontrole, ierobežota transporta kustība ap vietu, kur notika terora akti.

Parīzē nenotiek publiski pasākumi un arī valsts iestādes ir slēgtas. Avioreisi starp Latviju un Franciju nav atcelti. Ceļotājiem uzmanīgi jāseko līdzi Latvijas un Francijas varas iestāžu paziņojumiem.

Jaunākā informācija pieejama Latvijas Ārlietu ministrijas mājas lapā. Lai iegūtu informāciju, ministrija aicina zvanīt uz Latvijas Vēstniecību Parīzē (kontakttālrunis 33 153-645-810) un ministrijas konsulārā departamenta ārkārtas tālruni 2633-77-11.

Rīgā pie Francijas vēstniecības pulcējas iedzīvotāji, lai pieminētu bojāgājušos!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl