Komentāri
Nav ziņu par to, ka Mali ķīlnieku vidū būtu Latvijas valstspiederīgie
FOTO: SCANPIX

Mali teroristu sagrābto ķīlnieku vidū nav Latvijas valstspiederīgo, šāda ir Latvija Ārlietu ministrijas (ĀM) rīcībā esošā informācija.

Latvijas atbildīgās amatpersonas sazinās ar tūrisma aģentūrām, lai noskaidrotu sīkāku informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministrija aicina Latvijas valstspiederīgos, kuri atrodas Mali un ir nepieciešama palīdzība, sazināties ar Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26 33 77 11 vai e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv.

Tā kā valstī nav Latvijas pārstāvniecības, ministrija arī informē, ka konsulāro palīdzību iespējams saņemt citu Eiropas Savienības dalībvalstu pārstāvniecībās.

Jau vēstījām, ka šodien, 20. novembrī, teroristi Radisson Blu viesnīcā Mali sagrābuši 170 ķīlniekus.

Jaunākai informācijai seko līdzi šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl