Nav skaidrs, kurš organizēs satiksmi pēc Deglava tilta slēgšanas

17 komentāri
Nav skaidrs, kurš organizēs satiksmi pēc Deglava tilta slēgšanas
PAULA ČURKSTE, LETA

Mazāk nekā 14 stundas pirms iekšlietu ministra Sanda Ģirģena noteiktā termiņa Deglava tilta satiksmes apturēšanai nav skaidrs, kas rūpēsies par satiksmes organizāciju.

Ministrs cer, ka to darīs Rīgas domes Satiksmes departaments, taču tā vadītājs Emīls Jakrins akcentē, ja satiksmi slēgs policija, lai tā arī organizē satiksmi.

“Jakrins Latvijas Radio teica, lai policija domā, kā satiksmi organizēt. Jāatzīst gan, ka iekšlietu ministrs iepriekš simetriski norādīja, ka tā ir Jakrina atbildība. Forši…” tā notiekošo soctīklā komentē žurnālists Dzintris Kolāts.

Uz šo repliku Rīgas domes Satiksmes departamenta pagaidu vadītājs Jakrins atbild: “Tas ir noteikts likumā. Kas ir Jakrina atbildība, var noteikt tikai Rīgas domes vadība.”

Žurnāliste Sandra Dieziņa piebilst, ka šis ir bezprecedenta gadījums.

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens sagaida, ka Rīgas domes atbildīgās amatpersonas līdz ceturtdienai izstrādās plānu satiksmes novirzīšanai prom no Augusta Deglava ielas pārvada.

Ministrs otrdien žurnālistiem norādīja, ka gadījumā, ja Rīgas domes atbildīgais departaments neslēgs tiltu pats, tad ceturtdienas rītā to izdarīs Valsts policija.

Šodien tiks sākta Brasas tilta pārbūve, kā rezultātā tiks ieviesti arī būtiski satiksmes ierobežojumi un paredzams, ka krietni palielināsies sastrēgumu skaits.