Narkotiku reids dienesta viesnīcā Kuldīgā; apreibinošas vielas, iespējams, lietojuši daži jaunieši

4 komentāri
Narkotiku reids dienesta viesnīcā Kuldīgā; apreibinošas vielas, iespējams, lietojuši daži jaunieši
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pirmdien Valsts policija (VP) Kuldīgā veica pārbaudes gan dienesta viesnīcā, gan publiskās vietās, pārliecinoties, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite – lietošana, glabāšana un realizācija.

Narkotiku reidu veica VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa un Speciālā uzdevuma bataljona amatpersonas sadarbībā ar izglītības iestādēm, Kuldīgas slimnīcu un Valsts robežsardzes kinologiem, norāda VP pārstāve Madara Šeršņova.

Dienesta viesnīcā suņi norādīja uz četriem jauniešiem, vecumā no 16 līdz 19 gadiem, kuri, iespējams, ir lietojuši narkotiskās vielas. Lai pārbaudītu šo faktu visiem jauniešiem tika nozīmētas ekspertīzes.

Šobrīd VP par notikušo ir uzsāktas administratīvās lietvedības, tāpat ir izņemtas divas aizdomīgas vielas, kuras lietvedības un kriminālprocesa ietvaros ir nosūtīts uz ekspertīzi.

Savukārt publiskās vietās pārkāpumi netika konstatēti.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

Šāda veida pārbaudes notika iepriekš un tiks veiktas arī turpmāk.

Jau ziņots, ka 11. martā narkotiku reidā izglītības iestādēs Saldū šādā veidā tika pieķerti astoņi, iespējams, narkotiku reibumā esoši jaunieši.

Policija izsaka pateicību Kuldīgas slimnīcai un Valsts robežsardzes kinologiem par sadarbību.
4 komentāri