Nakts lidostā – taksometri turpina drūzmēties, lidosta neapmierināta

9 komentāri
Nakts lidostā – taksometri turpina drūzmēties, lidosta neapmierināta
Foto: Danuta Juste

Ceturtdienas, 7. septembra, vakarā lidostā “Rīga” bija vērojama gara taksometru rinda. Jau dienas laikā aculiecinieki ziņoja, ka lidostā valda mērens haoss, jo lidostas autostāvvieta bija pārpildīta ar dažādiem taksometriem.

Jau iepriekš ziņojām, ka, pildot Administratīvās tiesas lēmumu, no 6. septembra tā dēvētā taksometru līnija starptautiskajā lidostā ”Rīga” tika iekļauta īstermiņa autostāvvietā P1. Tādējādi lidostai ”Rīga” jāļauj iebraukšana taksometru līnijā ikvienai personai.

Policija lidostā “Rīga” dežurēja arī vēlu vakarā. Jau pa dienu policisti centās sodīt taksometru vadītājus par stāvēšanu neatļautā vietā, bet taksisti norādīja, ka viņi stāvot sastrēgumā.

Lidostas pārstāvji kritizē tiesas lēmumu un vērš uzmanību, ka drošības un sabiedriskās kārtības apdraudējums pie lidostas termināļa atlidošanas zonas ir paaugstinājies.

Plašāk par situāciju lidostā TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • Zerry
  +2 +2 0

  Zerry

  Cheating taxis are back :) Great first impression of Riga for travellers. If nothing else there should be strong punishments for those who are over charging clients, maybe some minimum language requirements too, card payment option required etc. At least it is called international airport. That's why.
 • Kenins Zipciks
 • Kaspars
  +1 +1 0

  Kaspars

  Jāieliek pļavā kur viņi visu laiku tusēja bulkas automāts, kā pastā rindā un tad smuki visi gaida savu kārtas numuru kad iebraukt nākamajā stāvvietā.
  Nav ko te ietiepties kas stāvēs kas nē, lai stāv kas grib, klientam tā pat ir tiesības izvēlēties kuru mašīnu vimš vēlās.
  Un ja grib braukt pa lēto, lai prauc ar savu pandu, kas gribēs komfortu paņems Redcab.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl