Nakts aizsegā Rīgas centrā bez atļaujas tiek izzāģēti koki

Komentāri

Aizvien biežāk dzirdam, ka Rīgā ir jāuzlabo gaisa kvalitāte – jāsamazina automašīnu skaits centrā un jāpalielina zaļās zonas. Varētu jau šķist, ka nu Rīgas centrā neviens koks netiks nozāģēts, bet še tev- ja labi grib, tad var izdarīt ne to vien.

”Tas bija savādi, ka viņi strādāja tumsas aizsegā. Tāda sajūta, ka slēpj savas pēdas. Koku saknes un celmi arī tur vairs nav.  Atkal tumsā atbrauca smagā tehnika un celmus izfrēzēja. Tagad tur ir tikai zeme,” stāsta vietējie Sadovņikova ielas iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu komandai izdodas satikt strādniekus, kuri rosās pazudušo koku teritorijā, taču viņi sarunai nepiekrīt.

”Mēs negribam ar Jums runāt. Nerunāsim. Neko nezinām par kokiem. Nerunā ar viņiem. Mēs nezinām. Mums ar kokiem nav nekāda darīšana!”

Pagaidām būvvalde nav saņēmusi projektu, kas atklātu, ko šajā vietā vēlas būvēt īpašnieki.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl