Komentāri
Naktī uz 19. novembri īslaicīgi nebūs pieejama Citadeles internetbanka
FOTO: LETA

Naktī uz 19. novembri īslaicīgi nebūs pieejama Citadeles internetbanka; iespējami pārtraukumi karšu un bankomātu darbībā, informē banka. 

Sakarā ar plānoto informācijas tehnoloģiju sistēmas modernizāciju naktī no 18. novembra uz 19. novembri, laika posmā no plkst. 2.00 līdz 5.00, ir iespējami darbības pārtraukumi bankas Citadele bankomātu tīklā visā Latvijā un norēķiniem ar Citadeles maksājumu kartēm, lietojot tās Latvijā vai ārzemēs.

Naktī uz 19. novembri uz laiku nebūs pieejama arī Citadeles internetbanka.

Sistēmu modernizācijas darbi tiek veikti naktī, lai minimizētu neērtību iespējamību. Citadele jau iepriekš atvainojas klientiem par iespējamām neērtībām.

Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot bankas IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl