Nākamnedēļ lems par ārkārtējās situācijas pagarināšanu uz trim mēnešiem

Paredzot, ka koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 uzliesmojums varētu turpināties arī turpmākā mēneša laikā, nākamnedēļ valdība lems par turpmākajiem soļiem un ārkārtējās situācijas pagarināšanu uz laiku līdz trim mēnešiem, otrdien žurnālistiem pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Atpakaļ uz rakstu

36 komentāri

 • Zoya Polynova

  Zoya Polynova

  Starppilsētas autobusi kursē - tātad varam uz 6-9 mēn. utt pagarināt.?!!£
 • Evija Lieciniece

  Evija Lieciniece

  Salidzinajuma ar citam valstim mums ir loti labs stavoklis valsti
 • Vita Dzerkale

  Vita Dzerkale

  Galvenais ir naudu netērēt! Pagarinās karantīnu un dzīvojiet kā gribat! Grib lai vīruss izzūd pats no sevis. Dezinfekciju veikt pat prātā nenāk!
 • Sanita Sondore
 • Diana Bierande

  Diana Bierande

  Sen vaidzēja sākt dezinf, visu ielas utt, bet kādā veidā, cilvēki ganās pa ielām tā tik, pie mums drīkst visu, neņemt vērā ko mediķi lūdz, apdraudēt otru, staigāt bez maskām, pulcēties baros, utt
 • Martins Petrovskis
 • Artur Mhitarjan
 • Edgars Linkums

  Edgars Linkums

  Mums ir Valdība,mums ir Tauta....
  Valdība,nu kungi,tā viņiem liekās ir cita līmeņa pārstāvji,tauta tā ir otra līmeņa pārstāvji. Lūk,esam visi vienā mucā pašlaik,,tad gaidam vienas mucas kopdzīvi...gribētos redzēt kā tas strādās.Drīzāk izskatās pēc pilnīgas pakaļas,tagad jau ir cilvēkiem lielas problēmas ar naudu,kas būs vēlāk? Kur ir Valsts atbalsts, ja ir kara stāvoklis? Kas būs pēc 3 mēnešuem? Kuram ir iekrājumi,lielākā daļa cilvēku dzīvo no algas līdz algai,so WFK
 • Janis Meirans

  Janis Meirans

  Kāda starpība par pasizolacijai kad mēs sēžam māja tai pašā brīdī aizstaisa robežas bet ved prāmjus iekšā un skaits aug visu cieņu kas iebrauc iekšā bet vaig visus uzreiz karantīna pārbaudīt un tad laist ārā tagad vēl trīs mēnešus grib lemt par to ka karantīna kā lai cilvēki dzīvo pilnīgi piekrītu karantīnai tas kas iebrauc lv bet strādāt cilvēkiem jādod ja tajā uzņēmumā konstatē slimību tad aizstaisa ciet uz nedēļu visi darbinieki pārbaudās un nāk ar zīmi ka vesels uzņēmums turpina darboties kāpēc nevar tā???? Godājamā valdība???
 • Gatis Lāns

  Gatis Lāns

  Un paprasiet, lai jums vēl mājai durvis aizmetina un vēl visu pārējo. Sāciet domāt, nelasiet to, ko jums baro mēdiji. Tik daudz neskaidrību un nekonkrētu lietu, un neviens neparāda to, par ko tik skaļi runā.
  • Līga Zalāne

   Līga Zalāne

   Gatis Lāns tas nav tikai LV, to slēpj visas valstis un cita varianta nemaz nedrīkst būt, tas pat netiek pieminēts... Viena valstī ārsti noģērbušies tā kā mušai vieta nav kur nosēsties, citur ārsts slimo priekšā pat mutes aizsegu noņem.. Bet bistieties.. 2 m ievērojiet.. Jo 2.10m vīrus jūs vairs neskar.. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!