Nākamnedēļ darbu beigs Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centri

5 komentāri
Nākamnedēļ darbu beigs Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centri
EDIJS PĀLENS, LETA

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Rīgas domi un Nacionālo veselības dienestu nākamnedēļ, 31. augusta vakarā, darbu beigs galvaspilsētas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centri Kongresu namā un Centrāltirgū, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Rīdzinieki turpmāk tiek aicināti izmantot iespējas vakcinēties pret Covid-19 pie sava ģimenes ārsta, Rīgas veselības aprūpes iestādēs un galvaspilsētas lielākajos tirdzniecības centros.

Papildus senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta turpināsies Rīgas Dzemdību namā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 14.00.

30. un 31. augustā Rīgas Kongresu namā un Rīgas Centrāltirgū iedzīvotāji vēl varēs vakcinēties pēc “brīvās rindas” principa.

Vakcinēties var arī tirdzniecības centros “Galleria Riga”, “Galerija Centrs”, “Domina”, “Akropole”, “Origo”, “Alfa”, “Riga Plaza”, “Dole”, “Sāga”, veikalā “IKEA” un Imantas tirgū, gan iepriekš reģistrējoties uz konkrētu laiku vietnē “manavakcina.lv” vai zvanot pa tālruni 8989, gan arī bez iepriekšējā pieraksta. Laikā no plkst. 10.00 līdz 11 seniori tiek apkalpoti prioritāri.

5 komentāri