Komentāri
Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā, iespējams, atgriezīsies karstums
FOTO: LETA

Nākamās nedēļas sākums Latvijā solās būt vēsāks, tomēr nedēļas otrajā pusē Latvijā, iespējams, varētu atgriezties vasarīgs siltums un pat karstums, informēLatvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sinoptiķi norāda, ka droši apgalvot to vēl nevar un viss atkarīgs no tā, vai Latvijā ieplūdīs vēsās gaisa masas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas sākumā gaisa temperatūra varētu būt no plus 17 līdz 23 grādiem, savukārt nedēļas otrajā pusē, ja Latvija atradīsies siltajā gaisa sektorā, gaisa temperatūra varētu sasniegt pat plus 30 grādus valsts dienvidu daļā. Tomēr, ja tā nenotiks, gaisa temperatūra visas nedēļas garumā saglabāsies plus 17, plus 23 grādi.

Nedēļas sākumā pūtīs rietumu puses vēji ar ātrumu līdz 15-16 metriem sekundē. Savukārt nedēļas otrajā pusē varētu pūst arī dienvidu puses vēji.

Savukārt šodiena solās būt silta – spīdot saulei, gaisa temperatūra dienas laikā vietām paaugstināsies pat līdz plus 25-26 grādiem. Tomēr jau rīt, 19.jūlijā, dienvidu puses vēju nomainīs rietumu vējš un siltums no Latvijas teritorijas atkāpsies.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl