Nākamais mediķu protests jeb izrāde jau nākamnedēļ, lemj arodbiedrība

0 Komentāru
Nākamais mediķu protests jeb izrāde jau nākamnedēļ, lemj arodbiedrība
FOTO: LETA ()

Šodien notika Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības padomes sēde, kurā nolēma atbalstīt protesta akciju rīkošanu pie Saeimas jau nākamajā nedēļā, 29.septembrī. Akcijas devīze – Par tautas dzīvību.

Paredzētajā akcijā mediķi izspēlēs izrādi. Tajā darbosies Nāve un Tautas dzīvība. Tāpat arī tiks sākta parakstu vākšana, lai atbalstītu vēstuli deputātiem, kurā būs izteiktas prasības palielināt finansējumu veselībai. Vēstulē tiks pausts arī brīdinājums politiķiem, ka, nepiešķirot medicīnai lielāku finansējumu, vēstuli parakstījušie cilvēki par viņiem vairs nebalsos. Parakstīt vēstuli būs iespējams protesta akcijas laikā, kā arī pēc tam arodbiedrības birojā, mājas lapā, un arī, iespējams, medicīnas iestādēs.

Protesta akcijas turpināsies laikā, kad no Finanšu ministrijas nākamā gada valsts budžeta portfelis tiks nests uz Saeimu. Tad plānots pie parlamenta ēkas izklāt Nāves paklāju. Iespējams, ceļā tiks izvietotas arī slimnieku gultas.

Padomes sēdē šodien tika prezentēti arī akcijas logo, kurā parādījās zaļā un dzeltenā krāsa, kas ir arī Zaļo un zemnieku savienības logo krāsas.

Plašāk par mediķu protestiem TV3 ziņās plkst. 19:00!

0 Komentāru