Nākamā bērnu tiesību aizstāve Kronberga sola koncentrēties uz problēmu novēršanu laikus

Komentāri

Šodien valdība amatā apstiprinājusi nākamo Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāju, un tā būs juriste ar ilgu stāžu valsts un pētnieciskajā sektorā Ilona Kronberga.

Ministri viņu apstiprināja vienbalsīgi, nevienu jautājumu neuzdodot. Kronberga amatā nomainīs ilggadējo bērnu tiesību uzraudzi Lailu Riekstu-Riekstiņu, un viņa solījusi pārlikt akcentus no vainīgo saukšanas pie atbildības un sodīšanas uz problēmu novēršanu laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā slikto piemēru Kronberga min Ventspils zīdaiņa lietu, kur ģimenes ārsts nemanīja vai izlikās nemanām zilumus uz mazā bērna ķermenīša, līdz traumas bija tādas, kas vairs nebija savietojamas ar dzīvību.

Jaunā bērnu aizstāve uzskata, ka jāveic iekšēja pārbaude, kā katra no iesaistītajām iestādēm, sākot no ārstiem, bāriņtiesām un sociālajiem darbiniekiem līdz skolām un līdzcilvēkiem, veic savus pienākumus, lai pasargātu bērnus vēl pirms problēmu rašanās.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl