Naids pret Ukrainu un Eiropu, Putina un Jaunkrievijas slavinājumi… Šādas grāmatas tirgo Rīgā!

4 komentāri

“Projekta ”Ukraina” beigas”, ”Es cīnījos Jaunkrievijā”, “Mans kaimiņš – Vladimirs Putins”. Šīs ir tikai dažas no neskaitāmām grāmatām, kuras var iegādāties Rīgas grāmatu veikalos. Teju vai visos populārākajos tirdzniecības centros!

Grāmatas caurstrāvo naids pret ukraiņiem, Eiropu. Krievijas, tā sauktās Jaunkrievijas un Putina glorifikācija – šāda ir intelektuālā barība, ko pašmāju krievvalodīgajiem piedāvā grāmatu veikals “Polaris”.

 

Starp grāmatām atrodama arī odiozā itāļu komunista, Tatjanas Ždanokas domubiedra Džuljeto Kjezas grāmata par to, cik ļoti Eiropa baidās no krieviem.

2014. gadā Kejzu aizturēja Igaunijas specdienesti.

 

 

Grāmatnīcas “Polaris” mājaslapā, kas lasāma tikai krievu versijā, atrodamas arī Igora Girkina jeb Strēlnieka grāmata par kaujām pret “Kijevas huntu”.

 

 

Valerijs Korovins 252 lappušu garumā apcer Ukrainas izjukšanu, slavina Krieviju un Padomju Savienību.

 

Pāvels Gubarevs – viens no pirmajiem publiskajiem Donbasa teroristiem, kas nekautrējās paust atbalstu prokrieviskajiem spēkiem. Pirms revolucionārajām gaitām piestrādājis par Ziemassvētku vecīti, bet kara dzirnās guva iespēju kļūt par separātistu varoni.

 

 

Grāmatas lielākoties iespiestas uz visai nekvalitatīva papīra, tajās ir maz attēlu. Cenas gan no pieciem līdz desmit eiro. Un pēc pārdevējas teiktā – grāmatas pērk uz urrā.

Savukārt oficiāli grāmatnīca atsakās sniegt jebkādus komentārus par sortimentu. Drošības policija sola tuvākajā laikā sniegt savu viedokli par šo literatūru un tās tirdzniecību Latvijā.

 

Foto

TOP komentāri

 • v.t
  +2 +2 0

  v.t

  лучше сжечь эти книги,это в вашем стиле,с 40-х годов ещё
 • Jānis Ivanovskis
  +1 +1 0

  Jānis Ivanovskis

  Hilters ar savu bandu arī tā apmuļķoja vāciešus; nu jau liberālis grib to pašu
 • Liberālis
  +3 +1 -2

  Liberālis

  drošības policijai nevajadzētu vispār sākt jaukties grāmatniecībā. tā atkal jau ir atbildības uzņemšanās cilvēku vietā un ideju brīvības ierobežošana. nu, un kas, ja es šādas grāmatas nopirkšu un izlasīšu? es kļūšu par teroristu un triekšos karot ukrainā? pēc dona kihota izlasīšanas es uzbrukšu visām vējdzirnavām? c'mon!
  tas, ka šim pretī nestāv pietiekami daudz lasāmvielas ar ukraiņu viedokli un memuāriem, ir pašu ukraiņu vaina. bet nevajag atkal kraut grāmatu sārtus. katrs lai pats lasa un spriež.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl