Komentāri
Nacionālā teātra direktora amatā darbu sāk Jānis Vimba
Foto: LETA

Latvijas Nacionālajam teātrim jauns direktors – trešdien darbu sāks teātra jaunais vadītājs Jānis Vimba.

Viņu izraudzījās komisija atklātā konkursā. Tā atzinīgi novērtēja Vimbas izglītību ekonomikā, kā arī viņa aktiera un režisora pieredzi Nacionālajā teātrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunos iestudējumos kā aktieris viņš gan vairs nepiedalīsies, bet nākamā sezona Nacionālajā teātrī būšot latviešu darbu sezona.

Piemēram, uz Lielās zāles skatuves tiks rādīta Raiņa luga “Pūt, vējiņi!” Elmāra Seņkova režijā, bet režisors Viesturs Kairišs iestudēs Zigfrīda fon Fēgerzaka “Baltiešu gredzens”.

Viens no jaunā direktora nākotnes sapņiem ir izrāde Staņislavska skolas tradīcijās. “Gribas redzēt uz Nacionālā teātra skatuves tādu lielu un pamatīgu iestudējumu,” tā izteicies Vimba.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl