Nacionālā apvienība aicina protestēt pret bēgļu uzņemšanu Latvijā

4 komentāri
Nacionālā apvienība aicina protestēt pret bēgļu uzņemšanu Latvijā
FOTO: LETA

Partija Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK otrdien, 4. augustā, aicina piedalīties biedrības Tēvijas sargi rīkotā protesta akcijā pret bēgļu uzņemšanu Latvijā. Jau ziņots, ka Ministru kabinets apstiprinājis, ka Latvija divu gadu laikā solidāri uzņems kopumā 250 bēgļu, kuriem ir nepieciešama starptautiskā aizsardzība.

Līdzīga protesta akcija pagājušās nedēļas nogalē tika sarīkota Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Protesta dalībnieki aicināja rīkot referendumu par bēgļu uzņemšanu valstī.

Viņi gan norādīja, ka nav naidīgi noskaņoti pret citu tautību vai rasu cilvēkiem, taču Igaunija šobrīd neesot gatava uzņemt nevienu imigrantu.

Igauņi uzskata, ka imigranti var apdraudēt valsts labklājību un veidot pamatiedzīvotājiem bīstamas sociālās grupas. Jau ziņots, ka Igaunijas valdība apņēmusies uzņemt 200 patvēruma meklētāju.

TOP komentāri

 • Linda
  +5 +5 0

  Linda

  Protesta akcija ir laba lieta,bet ne seviski efektiga.Latvija nemak efektigi protestet.Pablaustisies klusinam vartrume un bizos majas dzert teju.:)
  Bet tautas rikots referendums gan butu pasa laika.Ja tauta ir pret,tad lai eretriesi turpina vien talak sava faterlande audzet datelpalmas!
 • Epicurus
  +1 +1 0

  Epicurus

  2 mairis
  Nu, tad gudriniek savāc tos 150 000 balsu un uzrīko referendumu par saviem līdzekļiem. Nez pats laikam arī balsoji par Vienotību, kas no 2015. gada referendumu kvotu pacēla līdz kosmosa līmeni. Šie 250 bēgļi ir tikai sākums, turpmāko gadu laikā Vienotība un ZZS ar saviem pakārtotajiem likumiem mūsu valsti un tautu iedzīs postā, un nekādu referendumu nevienam nezidosies sarīkot. 150 000 balsu un referenduma organizācija par saviem līdzekļiem - tas ir nereāli!
 • Epicurus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl