Nacionālā apvienība Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās gribētu “atgūt latvisku Rīgu”

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) iespējamās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ir gatava apvienoties ar “latviskām” partijām, veidojot vienu sarakstu, lai “atgūtu latvisku Rīgu”, aģentūrai LETA sacīja politiskā spēka Rīgas nodaļas vadītājs Edvards Ratnieks.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Marta

  Marta

  Nacionāļi tad nacionāļi jo nacionalitātes ari nevajadzētu noliegt,bet par tām pastāvēt-bet tas ja ir īsti nacionāļi un mazās valstiņas neizpārdod kur pagadās tā ka pat daļa pašu jaunatnes spiezta izvēlēties darbu un dzīvošanu ārzemēs (neskatoties ari uz simtiem jaunuzceltiem dzīvojamiem objektiem kur izvēles lielu lielās) bet redzēt tikai savu nacionalitāti un vairāk neko-laikam ari diez vai daudzi būtu ar mieru (bet secinājumi ari laikam ir dažādi).
 • La-lā

  La-lā

  Nu tad laikam tālāk par savu degungalu neredzēt jo daudzi talanti jau savus talantus laikam jau ir arī izrādijuši-bet vislabāk laikam būtu lidzigi kā 13.gadsimtā (kaut gan šur un tur laikam jau tam jau līdzinās-kā teikt un sacīt -viens solis uz priekšu-divi atpakaļ-un pēc tam viens otram lien cauri un tā tik rikšot tālāk (bet gribētos vēl vienam otram kaut ko starptautisku, eiropiešu garā arī.
 • S
 • Girts Bandenieks
 • Nu re

  Nu re

  Birks, taču, arī ir latvietis, bet Rīga nebija latviešiem. Posts un bēdas valdīja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!