NA tieslietu ministra amatam virza Gaidi Bērzinu

Komentāri
NA tieslietu ministra amatam virza Gaidi Bērzinu
FOTO: LETA

Koalīcijas partijas šodien, 19. augustā vienojušās tieslietu ministra amatam virzīt Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāju un pašreizējo Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru Gaidi Bērziņu.

Plānots, ka Saeima par Bērziņa apstiprināšanu amatā lems jau šo ceturtdien, 21.augustā. Bērziņa vietā tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra amatu varētu ieņemt nacionālās apvienības pārstāvis Jānis Iesalnieks.

Iepriekšējā tieslietu ministre Baiba Broka par atkāpšanos no amata paziņoja jūlija beigās, kad Ģenerālprokuratūra atstāja spēkā Satversmes aizsardzības biroja lēmumu par valsts pielaides nepiešķiršanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl