Komentāri
Mūziķi un kultūras cilvēki piketēs pret koncertu un pasākumu biļešu nodokļa ieviešanu
Foto: LETA

Latvijas mūzikas, kā arī kultūras dzīves darbinieki otrdienas rītā pulcēsies pie Saeimas, lai aicinātu politiķus atbalstīt pasākumu rīkotājus un neieviest nodokli, kas būtiski sadārdzinātu ieejas biļešu cenas.

”Aicinām visus visus rīkotājus, mūziķus, kultūras darbiniekus un pasākumu apmeklētājus otrdien, 24. novembrī, plkst. 9.30 ierasties pie Saeimas nama uz Sapulci,” vēsta ieraksts Par atbalstu kultūras pasākumiem Facebook profilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piketu rīko Latvijas pasākumu producentu asociācija un festivāla LabaDaba organizatori.

Plkst 10.00 notiks izšķirošā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde, kurā tiks pieņemts gala lēmums, vai piemērot 21% PVN ieejas biļetēm dažādiem kultūras pasākumiem, kurus rīkot privātie organizatori un mūziķi paši.

”Nepalieciet malā, jo tikai kopā mums ir spēks,” vēsta organizatori, aicinot nākt ikvienu, kuram rūp pašmāju kultūras dzīve.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl