Mūžībā aizgājusi SZF dekāne Inta Brikše

Komentāri
Mūžībā aizgājusi SZF dekāne Inta Brikše
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļas nogalē, 1. novembrī, mūžībā aizgājusi Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) dekāne, Komunikācijas zinātnes bakalaura studiju programmas direktore Inta Brikše, portālam Skaties.lv apstiprināja Latvijas Universitātē (LU).

I. Brikše mūžībā aizgāja 58 gadu vecumā.

LU sacīja, ka arī universitātē ziņa par I. Brikšes aiziešanu bija pārsteigums.

Izvadīšana notiks šonedēļ, taču laiks vēl tiek precizēts, sacīja LU pārstāvji.

I. Brikše LU SZF vadīja tādus studiju kursus kā Komunikācijas teorijas, Mediju teorijas, Organizāciju komunikācija un kultūra, Žurnālistikas kultūra, Informācijas sabiedrības teorētiskie koncepti, Komunikācijas zinātnes mūsdienu teorijas u.c. LU SZF dekānes amatā viņa darbojās no 2000. līdz 2009. gadam.

2007. gadā Intai Brikšei tika  piešķirts Atzinības krusts par izcilu tēvijas mīlestību un sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes un izglītības darbā. Vēl šā rudens sākumā Inta Brikše sāka vadīt darba grupa mediju politikas pamatnostādņu izstrādei.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl