Mūžībā aizgājis ilggadējais žurnālists Aleksandrs Niklass
Foto: Pixabay.com

Svētdien 46 gadu vecumā mūžībā aizgājis žurnālists, vēlāk sabiedrisko attiecību speciālists Aleksandrs Niklass.

Kā apstiprināja viņa kolēģe, Niklass tika atrasts miris svētdien savā dzīvesvietā. Viņš mira, nesagaidot oktobra beigas un savu 47. dzimšanas dienu.

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas Niklass strādāja vairāku laikrakstu redakcijās, atkārtoti bija aģentūras LETA galvenais redaktors.

Vēlāk Niklass pievērsās sabiedrisko attiecību jomai, bija ekonomikas ministra Aināra Šlesera padomnieks. Savulaik viņš bija arī Ventspils mēra Aivara Lemberga oponentu padomdevējs.

Niklass bija valdes priekšsēdētājs un īpašnieks biznesa vadības uzņēmumā “Komunikāciju vadība un Konsultācijas”.

Pēdējos gados viņš pievērsās dzejoļu rakstīšanai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl