Muzeju nakts pasākumus apmeklējuši tūkstošiem iedzīvotāju

Komentāri
Muzeju nakts pasākumus apmeklējuši tūkstošiem iedzīvotāju
FOTO: LETA

Vakar Muzeju naktī muzeju Rīgas birža apmeklējuši 16 393 cilvēki, bet Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM) – 11 875, liecina LNMM informācija sociālajā tīklā Twitter.

LNMM arī informē, ka LNMM izstāžu zāli Arsenāls Muzeju naktī apmeklējuši
6295 cilvēki, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju – 6543 cilvēki, bet Romāna Sutas un Aleksandras Beļcovas dzīvokli-muzeju – 399 cilvēki.

Muzeju naktī Saeimā viesojās aptuveni 3000 apmeklētāju, lai aplūkotu ekspozīciju “Durvis no pagātnes uz nākotni Brīvības Ceļš un paraudzītos uz valsts neatkarības atgūšanas ceļa spilgtākajiem notikumiem un šodienas Latviju, informē Saeimas preses dienests.

Kā ziņots, sestdien, 21. maijā, Latvijā jau divpadsmito reizi norisinājās Muzeju nakts pasākumi, kuru laikā bez maksas apmeklētājiem bija atvērti 150 muzeji un citas ar kultūras mantojumu saistītas institūcijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl