Mūsu valsts budžetu veido nevis politiķi, bet gan uzņēmēji un nodokļu maksātāji, uzskata Vējonis

1 komentārs
Mūsu valsts budžetu veido nevis politiķi, bet gan uzņēmēji un nodokļu maksātāji, uzskata Vējonis
FOTO: LETA

”Mūsu valsts budžetu veido nevis politiķi, bet gan uzņēmēji un nodokļu maksātāji. Tāpēc mums ir jāatrod labākie veidi, lai atbalstītu uzņēmējus,”  sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis Latvijas proklamēšanas 98. gadadienai veltītā pieņemšanā uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem.

Valsts prezidents uzsvēra uzņēmēju nozīmīgo ieguldījumu kopējā valsts attīstībā, kā arī pašvaldību lomu uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides veidošanā. Viņš uzsvēra, ka varam būt lepni par savu uzņēmēju sasniegumiem un pašvaldību attīstību, vienlaikus nepieciešams paveikt daudz mājas darbu, lai valsts pārvaldi padarītu efektīvāku.

”Šis gads iezīmējas ar to, ka virkne problēmu ir kļuvušas daudz redzamākas. Ne sabiedrība, ne uzņēmēji nav gatavi gaidīt vēl 25 gadus, lai mēs pieņemtu tos lēmumus, kas ir svarīgi iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvaldībām,” sacīja Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents norādīja, ka valstij ir jāspēj sekot līdzi laikam un piemēroties dinamiskajām attīstības tendencēm pasaulē, pieņemot valsts attīstībai un konkurētspējai nozīmīgus lēmumus, turklāt lēmumu pieņemšanai ir jābūt straujai. ”Valsts un pašvaldību budžetu ir jāprot prasmīgi izmantot, lai uzņēmējiem un nodokļu maksātājiem nebūtu mieles par nelietderīgu līdzekļu izmantošanu,” teica Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents pagājušajā gadā aizsāka tradīciju valsts svētku laikā novembrī rīkot pieņemšanu pašvaldību vadītājiem un lielākajiem nacionālajiem uzņēmējiem, lai pateiktos par nozīmīgo darbu Latvijas labā.

TOP komentāri

  • krieva
    +3 +3 0

    krieva

    Veido uznemeji,bet tukso to budzetu tikai politiki,pieliekot sev algas 5 x gada!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl