Komentāri

Eksperti saka, – tas var būt viens no iemesliem, kāpēc ģimenēs zūd savstarpēja ciešāka saikne. LNT raidījums 900 sekundes skaidroja – cik liela daļa Latvijas iedzīvotāju tomēr pieturas pie vakariņošanas kopā.

Runājot par vakariņošanu ārpus mājas, trīs procenti atzinuši, ka pēdējā pusgada laikā vakariņo citviet katru dienu. Vēl 8% iedzīvotāju ārpus mājas vakara maltīti baudījuši vairākas reizes nedēļā, savukārt 12% vakariņojuši ārpus mājas reizi nedēļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs piektais aptaujātais atzīst, – vakariņas ārpus mājas viņi ietur vidēji 2-3 reizes mēnesī, bet trešā daļa reizi mēnesī vai retāk. Vēl piektā daļa iedzīvotāju saka, ka pēdējā pusgada laikā vakara maltītes ietur tikai mājās.

Par cik svarīgām šādas kopīgas vakariņošanas ģimenē uztver mūsu sabiedrība? Aptauja rāda, ka vairākums – 77% – šādu kopā būšanu uzskata par nozīmīgu. Mazsvarīgas kopējas vakariņas ir 18%, bet pārējiem aptaujātajiem īsti nav viedokļa par šo jautājumu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl