Komentāri

Eksperti saka, – tas var būt viens no iemesliem, kāpēc ģimenēs zūd savstarpēja ciešāka saikne. LNT raidījums 900 sekundes skaidroja – cik liela daļa Latvijas iedzīvotāju tomēr pieturas pie vakariņošanas kopā.

Runājot par vakariņošanu ārpus mājas, trīs procenti atzinuši, ka pēdējā pusgada laikā vakariņo citviet katru dienu. Vēl 8% iedzīvotāju ārpus mājas vakara maltīti baudījuši vairākas reizes nedēļā, savukārt 12% vakariņojuši ārpus mājas reizi nedēļā.

Katrs piektais aptaujātais atzīst, – vakariņas ārpus mājas viņi ietur vidēji 2-3 reizes mēnesī, bet trešā daļa reizi mēnesī vai retāk. Vēl piektā daļa iedzīvotāju saka, ka pēdējā pusgada laikā vakara maltītes ietur tikai mājās.

Par cik svarīgām šādas kopīgas vakariņošanas ģimenē uztver mūsu sabiedrība? Aptauja rāda, ka vairākums – 77% – šādu kopā būšanu uzskata par nozīmīgu. Mazsvarīgas kopējas vakariņas ir 18%, bet pārējiem aptaujātajiem īsti nav viedokļa par šo jautājumu.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl