Komentāri

Mazākumtautību un latviešu jaunieši vairākus mēnešus kopā pētīja Latvijas vēsturi. Šāda sadarbība ir viens no sabiedrības integrācijas veidiem, un jaunieši kopīgi izstrādājuši sešus projektus.

Jelgavā krievu jaunieši kopā ar vienaudžiem latviešiem iestudēja Kārļa Skalbes piezīmes. Jēkabpilī poļi un latvieši kopā pētīja Itas Kozakevičas sabiedriski politisko darbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Rēzeknes Katoļu vidusskolas skolēni kopā ar Rīgas Ebreju vidusskolas audzēkņiem pētīja ebreju ieguldījumu Latgales attīstībā.

Jaunieši ir pārliecināti, – Latvijas iedzīvotāji ir vienoti un tāpat kā Latvijas pirmsākumos arī šodien būtu gatavi aizstāvēt savu valsti.

Alise Šitina
skolniece no Jelgavas

Mūs apvieno ideja par mūsu valsti. Un tādi pasākumi kā, piemēram, šis projekts, palīdz mums visiem saprast to situāciju. Palīdz saprast, ka mums ir jābūt kopā. Un mums ir jāaizstāv sava valsts, tāpēc, ka mēs esam tikai divi miljoni.

Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības projektus Sabiedrības integrācijas fonds plāno īstenot arī nākamgad. Tie iecerēti dažādu diasporu un nevalstiskas organizāciju saikņu stiprināšanai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl