Komentāri

Mazākumtautību un latviešu jaunieši vairākus mēnešus kopā pētīja Latvijas vēsturi. Šāda sadarbība ir viens no sabiedrības integrācijas veidiem, un jaunieši kopīgi izstrādājuši sešus projektus.

Jelgavā krievu jaunieši kopā ar vienaudžiem latviešiem iestudēja Kārļa Skalbes piezīmes. Jēkabpilī poļi un latvieši kopā pētīja Itas Kozakevičas sabiedriski politisko darbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Rēzeknes Katoļu vidusskolas skolēni kopā ar Rīgas Ebreju vidusskolas audzēkņiem pētīja ebreju ieguldījumu Latgales attīstībā.

Jaunieši ir pārliecināti, – Latvijas iedzīvotāji ir vienoti un tāpat kā Latvijas pirmsākumos arī šodien būtu gatavi aizstāvēt savu valsti.

Alise Šitina
skolniece no Jelgavas

Mūs apvieno ideja par mūsu valsti. Un tādi pasākumi kā, piemēram, šis projekts, palīdz mums visiem saprast to situāciju. Palīdz saprast, ka mums ir jābūt kopā. Un mums ir jāaizstāv sava valsts, tāpēc, ka mēs esam tikai divi miljoni.

Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības projektus Sabiedrības integrācijas fonds plāno īstenot arī nākamgad. Tie iecerēti dažādu diasporu un nevalstiskas organizāciju saikņu stiprināšanai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl