Komentāri

Mazākumtautību un latviešu jaunieši vairākus mēnešus kopā pētīja Latvijas vēsturi. Šāda sadarbība ir viens no sabiedrības integrācijas veidiem, un jaunieši kopīgi izstrādājuši sešus projektus.

Jelgavā krievu jaunieši kopā ar vienaudžiem latviešiem iestudēja Kārļa Skalbes piezīmes. Jēkabpilī poļi un latvieši kopā pētīja Itas Kozakevičas sabiedriski politisko darbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Rēzeknes Katoļu vidusskolas skolēni kopā ar Rīgas Ebreju vidusskolas audzēkņiem pētīja ebreju ieguldījumu Latgales attīstībā.

Jaunieši ir pārliecināti, – Latvijas iedzīvotāji ir vienoti un tāpat kā Latvijas pirmsākumos arī šodien būtu gatavi aizstāvēt savu valsti.

Alise Šitina
skolniece no Jelgavas

Mūs apvieno ideja par mūsu valsti. Un tādi pasākumi kā, piemēram, šis projekts, palīdz mums visiem saprast to situāciju. Palīdz saprast, ka mums ir jābūt kopā. Un mums ir jāaizstāv sava valsts, tāpēc, ka mēs esam tikai divi miljoni.

Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības projektus Sabiedrības integrācijas fonds plāno īstenot arī nākamgad. Tie iecerēti dažādu diasporu un nevalstiskas organizāciju saikņu stiprināšanai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl