Komentāri
Mūrniece iedod “kurvīti” Krievijas vēstniekam, jo jātiekas ar ukraiņu diplomātu
Foto: LETA

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece ir atteikusies no tikšanās ar jauno Krievijas vēstnieku Jevgēņiju Lukjanovu.

Nākamnedēļ iepazīšanas vizītē Saeimā ieradīsies jaunais Krievijas vēstnieks Latvijā Jevgeņijs Lukjanovs. Viņam paredzēta tikšanās ar parlamenta priekšsēdētāja biedru Gundaru Daudzi. Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece ar vēstnieku netiksies, jo viņai tajā dienā ieplānota tikšanās ar Ukrainas Ukrainas vēstnieku Latvijā Jevhenu Perebijni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzsākot darbu Latvijā, ārvalstu vēstnieki parasti dodas iepazīšanās vizītēs ar mūsu valsts augstākajām amatpersonām. Lukjanovs jau ir ticies ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un ir bijis akreditācijas vizītē pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa.

Tikšanās ar Perebijni Saeimas priekšsēdētājai šajā datumā ieplānota jau ilgu laiku iepriekš, un šī būs Perebijni atvadu vizīte, jo viņš beidz darbu Latvijā.

Ar iepriekšējo Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu tikās abi iepriekšējie Saeimas spīkeri gan Gundars Daudze, gan Solvita Āboltiņa. Iepriekš Mūrniece ir akcentējusi, ka nespēj iedomāties situāciju, kad viņa varētu tikties ar Krievijas vēstnieku.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl