Komentāri

Pirms mēneša ar svinīgu lentītes pārgriešanu atklāja Murjāņu Sporta ģimnāzijas renovēto halli. Taču svētku prieku uzreiz apslāpēja kritika par padarīto darbu – zāles vidū ir vairāki stabi, kas neļauj laukumu pilnvērtīgi izmantot sportošanai.

Šajā laikā griestus balstošie stabi vēl nav nopolsterēti un nav arī ierīkots laukumu norobežojošs tīkls, kas no lidojošajām bumbām pasargātu citus sportistus. No 2,5 miljonus eiro lielā finansējuma tam naudas nav atlicis. Nepietika arī krāsai, lai nomaskētu celtniecības putas, kas nezinātāja acij izskatās pēc rūsas.
Šokā par remontu ir sporta žurnālists Ingmārs Jurisons, kurš izdarīto sauc par divarpus miljonu eiro vērtu kaunu.

Ingmārs Jurisons
“Sporta Avīzes” redaktors

Tas, kas mani šokē, ieejot šajā ēkā, tieši summas atbilstība tam, ko es redzēju. Tā ir remonta stāvoklī esoša telpa. Ir jautājums, kā tāda celtne var kalpot par treniņvietu bērniem, kas, manuprāt, neatbilst vairs mūsdienu prasībām.

Skola Izglītības un zinātnes ministrijai jau papildus lūgusi 170 tūkstošus eiro, no kuriem 27 tūkstoši aprēķināti trūkstošajam drošības inventāram.

Halles FOTO pirms un pēc remonta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl