Komentāri

Pirms mēneša ar svinīgu lentītes pārgriešanu atklāja Murjāņu Sporta ģimnāzijas renovēto halli. Taču svētku prieku uzreiz apslāpēja kritika par padarīto darbu – zāles vidū ir vairāki stabi, kas neļauj laukumu pilnvērtīgi izmantot sportošanai.

Šajā laikā griestus balstošie stabi vēl nav nopolsterēti un nav arī ierīkots laukumu norobežojošs tīkls, kas no lidojošajām bumbām pasargātu citus sportistus. No 2,5 miljonus eiro lielā finansējuma tam naudas nav atlicis. Nepietika arī krāsai, lai nomaskētu celtniecības putas, kas nezinātāja acij izskatās pēc rūsas.
Šokā par remontu ir sporta žurnālists Ingmārs Jurisons, kurš izdarīto sauc par divarpus miljonu eiro vērtu kaunu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ingmārs Jurisons
“Sporta Avīzes” redaktors

Tas, kas mani šokē, ieejot šajā ēkā, tieši summas atbilstība tam, ko es redzēju. Tā ir remonta stāvoklī esoša telpa. Ir jautājums, kā tāda celtne var kalpot par treniņvietu bērniem, kas, manuprāt, neatbilst vairs mūsdienu prasībām.

Skola Izglītības un zinātnes ministrijai jau papildus lūgusi 170 tūkstošus eiro, no kuriem 27 tūkstoši aprēķināti trūkstošajam drošības inventāram.

Halles FOTO pirms un pēc remonta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl