3 komentāri

Traģēdija Ulbrokā – otrdienas vakarā kāds vīrietis daudzdzīvokļu nama kāpņutelpā nošāvis sievieti un pagalmā izdarījis pašnāvību. Notikuma vietā šodien ir policijas lentes, dzīvoklis aizzīmogots, bet pagalmā kaimiņi bojāgājušo piemiņai nolikuši svecītes.

Ap plkst. 21.00 vakarā Valsts policija saņēmusi informāciju no Ulbrokas iedzīvotājiem, ka ciematā ir dzirdēti šāvieni. Blakus divstāvu ēkai atrodas zemessargu bāze. Divstāvu ēkā ir tikai daži dzīvokļi. Te sastopam kaimiņus, kas pazina bojāgājušo sievieti. Kaimiņi izsauca policiju, dzirdot šāviena trokšņus.

“Mēs drebējām! Mums rokas un kājas trīcēja. Iekšienē viss drebēja. Gaidījām policiju, tad te atbrauca vesels bars ar atbildīgajiem dienestiem,” stāsta kaimiņiene Maija.

Vēlāk policija kaimiņiem pateikusi, ka šāvējs atrasts miris pagalmā. Bojāgājusī sieviete bijusi aptuveni 60 gadus veca, strādājusi, bijusi ļoti kārtīga un skaista. Dzīvojusi viena, un kaimiņiem nav ne jausmas, kas bijis šāvējs. Tomēr izskanējusi versija, ka slaktiņa iemesls bijusi neizdevusies mīlestība.

“Pie viņas regulāri brauca bērni, mazbērni. Tas, kas notika, – traģēdija! Mums aizvien ir slikti,” pauž kaimiņš Nikolajs. Par traģēdiju aizvien liecina policijas lentes, un pagalmā piemiņai izliktās sveces.

TOP komentāri

 • Джанет
  0 0 0

  Джанет

  Ta ir Ulbroka.Es dziviju saja maja.pie kura ta rajona jus pieliekat musu maju??pec dok.Ulbroka.Jugla 1.To ka maja stav mala,nenozime ka mes neesam Ulbroka..bet ta nau butiba,ta tragedija notika musu acis.Es biju liecinieks visam tam,dzirdeju un kautko redzeju.Nevelu nevienam tadu redzet.Stav acis vis.Berni stressa.Cilveks bija,cilveka nav.viena bridi.Smagi tas vis,loti smagi.
 • Zane
  0 0 0

  Zane

  Kāpēc jāpublicē maldinoša informācija,jo tā nepavisam nav Ulbroka,bet Stopiņu novada Jugla-1,19.zemessardzes batalona teritorija.Tās ir divas dažādas vietas un ar Ulbroku,kura atrodas 2km attālumā nav nekāda sakara.
 • Sanda Čertogonova

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl