”Mums rokas un kājas trīcēja” – Ulbrokā noslepkavotās sievietes kaimiņi stāsta par tā vakara notikumiem

3 komentāri
”Mums rokas un kājas trīcēja” – Ulbrokā noslepkavotās sievietes kaimiņi stāsta par tā vakara notikumiem
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Traģēdija Ulbrokā – otrdienas vakarā kāds vīrietis daudzdzīvokļu nama kāpņutelpā nošāvis sievieti un pagalmā izdarījis pašnāvību. Notikuma vietā šodien ir policijas lentes, dzīvoklis aizzīmogots, bet pagalmā kaimiņi bojāgājušo piemiņai nolikuši svecītes.

Ap plkst. 21.00 vakarā Valsts policija saņēmusi informāciju no Ulbrokas iedzīvotājiem, ka ciematā ir dzirdēti šāvieni. Blakus divstāvu ēkai atrodas zemessargu bāze. Divstāvu ēkā ir tikai daži dzīvokļi. Te sastopam kaimiņus, kas pazina bojāgājušo sievieti. Kaimiņi izsauca policiju, dzirdot šāviena trokšņus.

“Mēs drebējām! Mums rokas un kājas trīcēja. Iekšienē viss drebēja. Gaidījām policiju, tad te atbrauca vesels bars ar atbildīgajiem dienestiem,” stāsta kaimiņiene Maija.

Vēlāk policija kaimiņiem pateikusi, ka šāvējs atrasts miris pagalmā. Bojāgājusī sieviete bijusi aptuveni 60 gadus veca, strādājusi, bijusi ļoti kārtīga un skaista. Dzīvojusi viena, un kaimiņiem nav ne jausmas, kas bijis šāvējs. Tomēr izskanējusi versija, ka slaktiņa iemesls bijusi neizdevusies mīlestība.

“Pie viņas regulāri brauca bērni, mazbērni. Tas, kas notika, – traģēdija! Mums aizvien ir slikti,” pauž kaimiņš Nikolajs. Par traģēdiju aizvien liecina policijas lentes, un pagalmā piemiņai izliktās sveces.

3 komentāri