“Mums nav nepieciešama vēl viena traģēdija” – policijas priekšnieks uzskata, ka Deglava tilts ir jāslēdz

11 komentāri

Deglava tilta stāvoklis rada nopietnas bažas par drošību, un, lai izvairītos no traģēdijas, tas būtu jāslēdz – šādu viedokli paudis Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

”Pēdējā informācija par Deglava tilta tehnisko stāvokli rada nopietnas bažas par tā ekspluatācijas drošību. Mums nav tiesību riskēt, tādēļ es uzskatu, ka tilts satiksmei jāslēdz līdz ekspertīzes slēdzienam, ka tas ir pilnībā drošs satiksmes plūsmai. Nedrīkstu pieļaut situāciju, kurā ir ļoti augsti riski, kas šobrīd līdz galam nav izvērtēti. Mums nav nepieciešama vēl viena traģēdija,” norāda Ķuzis

“Vienlaikus jau šorīt esmu uzdevis Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldei kopā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu izstrādāt satiksmes organizācijas plānu šajā situācijā,” teic Valsts policijas priekšnieks.

Jau vēstīts, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) izdevis rīkojumu par visu formalitāšu kārtošanu, lai Deglava tilts ceturtdien satiksmei tiktu slēgts. Ministrs gan devis laiku pašai Rīgas domei pieņemt lēmumu par tilta slēgšanu, norādot, ka gadījumā, ja domes atbildīgais departaments neslēgs tiltu pats, tad ceturtdienas rītā to izdarīs Valsts policija.

TOP komentāri

 • Es
  +9 +9 0

  Es

  Kārtējo reizi var pārliecināties ka RD ir pilnīgi pie vienas vietas par iedzīvotāju drošību... Lai gan būs interesanti, Deglavas slēgts, Brasas remontā , Salu jau 3 gado kaut ko muhļī, Vantinieks pēc skata arī tāds nekāds ...
 • Janis Jakupcevics
  +7 +7 0

  Janis Jakupcevics

  Tad lai tie umņiki, kas saka, ka var braukt arī uzņemās atbildību par iespējamām sekām 🤷🏼‍♂️🤦🏻‍♂️ kur ir tas lohs satiksmes jautājumos Jakrims 🤷🏼‍♂️
 • Vietējais
  +6 +6 0

  Vietējais

  Nesaprotu, laikam esmu par stulbu šai situācijai. Kā vispār varēja sākt kko remontēt, ja tilts nebija pilnībā apsekots !?? Malači būvnieki, un sevišķi jau projekta meistari, būvēts tiek pēc principa ..vispirms jumts ar skursteni, pēčāk māja un visa beigās ..pamati !!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl