Komentāri
Motocikls un automašīna nesadala ceļu – avārija netālu no CSDD Bauskas ielā
FOTO: Andrejs Skangals

Pārdaugavā Bauskas un Mūkusalas ielas rajonā “TV3 Ziņas” novēroja autoavāriju, kurā cieta motociklists, kā arī tika apskādēta vieglā automašīna.

Notikuma vietā bija ieradusies neatliekamās palīdzības automašīna. Pēc brīža notikuma vietā bija palicis tikai motocikls, kurš bija novietots uz zāliena, tādējādi netraucējot satiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar, 15. maijā, Latvijā reģistrēts 91 ceļu satiksmes negadījums, kuros cieta 18 cilvēki, informēja Valsts policija. Vakar 13 cietušie reģistrēti avārijās Rīgā, divi – Vidzemē, bet pa vienam – Zemgalē, Kurzemē un Latgalē. No cietušajiem četri bija gājēji, bet divi – velosipēdisti.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi deviņus autovadītājus: pa trim – Zemgalē un Kurzemē, divus – Vidzemē, bet vienu – Rīgā.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 154 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 44 autovadītāji, Zemgalē – 39, Vidzemē – 37, Latgalē – 22, bet Kurzemē – 12 autovadītāji. Rīgā septiņi autovadītāji sodīti arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 462 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl