“Moneyval” ziņojums: Latvija panākusi progresu cīņā pret naudas atmazgāšanu

Eiropas Padomes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas pasākumu novērtēšanas ekspertu komiteja “Moneyval” uzlabojusi Latvijas novērtējumu 11 rekomendāciju izpildē, liecina trešdien publiskotā informācija.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Dazu zaglīgu banku aizvēršana un korumpantu izgaismošana tomēr nes augļus!
 • Svešinieks

  Svešinieks

  Tas ir labi , ka šajā ziņa notiek progress , bet ja Latvijā ir panākti rezultāti nelegālo ienākumu legalizēšanas jomas apkarošanā , ka šo panākumu izvērtējusi tik autoratīva un respektējama ES komiteja , tad Latvijas iedzīvotāji vēlētos varbūt zināt , kuras personas Latvijā ir ieguvušas nelegālus ienākumus un tos legalizējušas ! Es tādus nepazīstu un nezinu . To , ko raksta mediji , to varam tikai uztvert , kā Aizdomas par kaut ko , jo arī mediji tagad katra tekstā raksta - varbūt , iespējams , Kāds , kaut kur , ej nu sazina kur u.t.t. Ja vēl ņemam vērā , ka pat aizturēto subjektu fizionomijas tiek sarūtotas ar datortehnikas iespējām , tad mediju sniegta informācija var tik uztverta Tikai , kā Iespējami Informatīvs
  un neapstiprināts Materiāls , līdzīgi , kā Nakts ziņas . Tranzīta nelegālie finansējumi ir saprotami , bet kā ar vietējiem Kombainieriem , vai tādi mums Latvijā ir , jo šodien uzzinājām no mediju ziņām , ka Latvijas Valsts nozīmētais Advokāts , kurš pārņēmis desmitgades perioda lielāko apsūdzības lietu , kā apsūdzētā aizstāvis , ir paziņojis - Visa krimināllieta esot Safabricēta un tātad , ja citu korumpantu Latvijā nav , tad Latvijā ir viena no Godprātīgākām finanšu aprites sistēmām visā ES . Vienīgais tagad ir jādomā , kā tad ar tam sankcijām , kuras nāca no ASV atbilstošām institūcijām ? Kurš ir maldinājis , kurš teicis puspatiesību , vai bijis nekompetents savā darbībā , ja Advokātam ir Patiesība ?! Tad valsts izmaksās Kompensācijas vismaz 10 miljonu Eiro apmērā un no Rīgas līdz Ventspilij , Iespējams , stiepsies Rīgas Ventspils ceļš ar rokas bučotājiem . :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!