Komentāri

Vairāki pārskaitījumi, kurus cilvēks nav veicis. Pēc viena no tiem teju 20 eiro apmērā ziņots bankai. Laura kopā ar mammu dzīvo laukos un ģimenei ir trūcīgo statuss. Rīgā viņa īsteno ilgi loloto sapni – apgūst konditores profesiju. Naudu nešķiež, kā pati saka, skaita katru centu, tomēr pērnā gada nogalē, apskatot interneta bankas bilanci, atskārtusi, ka viņas bankas konts, pret pašas gribu sācis tukšoties. 

”26. decembra rītā konstatēju, ka man no konta ir noskaitīti 15 eiro, parādījās, ka tie ir rezervēti. Tā, kā mums ar finansēm ir ļoti grūti, ir vēlme to naudu atgūt, jo man tā liekas diezgan liela summa,” stāsta Laura.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pati to nezinot, savus līdzekļus ieguldījusi interneta veikalā, iegādājoties preces. Iepirkšanās portāls, par kura pakalpojumiem mistiski samaksāts, bāzējies ASV.

Portāls piedāvā iegādāties skaņdarbus, spēles, filmas un grāmatas. Meitene norāda, ka šādu nosaukumu dzirdējusi pirmo reizi.

”Pirmo reizi caur interneta banku nobloķēju karti, pēc tam es aizgāju uz banku, aiznesu iesniegumu. Viņi teica, ka reaģēs, bet pagaidām nekādas informācijas man nav,” stāsta meitene.

Ar pieteikumu, cerot atgūt naudu, Laura aizvadītā gada decembrī vērusies SEB bankā, tomēr atbilde nav saņemta vēl šodien.

Banka gan informē, ka problēma tiekot risināta.

”Banka sūta pieprasījumu šim te interneta veikalam, un ņemot vērā, interneta veikalu lietotāju skaitu, skaidrs, ka process ir ilgāks,” norāda SEB Bankas pārstāve Kristīne Martinsone.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl