Miris pretrunīgi vērtētais krievu satīriķis Mihails Zadornovs

8 komentāri
Miris pretrunīgi vērtētais krievu satīriķis Mihails Zadornovs
Foto: Sputnik / Scanpix

69 gadu vecumā miris pretrunīgi vērtētais Jūrmalā dzimušais krievu satīriķis Mihails Zadornovs.

Zadornovs karjeru sāka kā aktieris un dramaturgs, astoņdesmitajos gados vadīja satīras un humora nodaļu žurnālā “Jaunatne”. Atpazīstamību bijušajā Padomju Savienībā viņš ieguva ar dzēlīgo satīru, kurā izsmējis visu iespējamo, īpaši asas replikas veltījis amerikāņiem.

Par atbalstu Krievijas agresijai Ukrainā, komiķim bija plānots atņemt uzturēšanās atļauju Latvijā. Zadornovs miris no smadzeņu ļaundabīga audzēja. Viņa pēdējā vēlēšanās – tikt apglabātam blakus vecākiem Rīgā, Meža kapos.

TOP komentāri

 • Ilona Niedre
  +5 +5 0

  Ilona Niedre

  Viņš slikti izteicās par stulbumu visā pasaulē, tai skaitā arī Krievijā. Ja esi kaut kur palasījusi tendenciozas frāzes, bet neesi dzirdējusi pietiekami daudz Zadornova tekstu, vēlams būtu paklusēt.
 • Egons Ligeris
  +1 +1 0

  Egons Ligeris

  Zadornov teica ka tas kurš nemāk smieties ir nožēlojams. Un viņam ir iegādāta kapa vieta Latvijā blakus tēvam, kur tad viņu apglabāt? Taisnība ir ja cilvēks nevar pasmieties par sevi viņš ir nožēlojams.
 • Lauris Stağis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl