1 komentārs
Ministri Latvijai vēl labāku dzīvi, darbavietas un drošas robežas
FOTO: LETA

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadītā valdība otrdien, 9. februārī, gatavojoties Latvijas simtgadei, izteica savu vēlējumu valstij ceļā uz nozīmīgo jubileju. Ministri Latvijai vēlēja arvien labāku dzīvi, apzināties lauku reģionu nozīmīgumu, jaunas un labi apmaksātas darbavietas, kā arī drošas robežas. 

”Ceļā uz Latvijas simtgadi novēlu cilvēkiem Latvijā dzīvot arvien labāku dzīvi, dzīvi, kas ir brīva no barjerām, kas ļauj izkopt savus talantus, dibināt uzņēmumus. Lai katram būtu iespēja sniegt savu ieguldījumu kopējam labumam, kas stiprina mūsu valsti un par spīti visām pasaules vētrām ved Latviju uz tālāku izaugsmi,” vēl Laimdota Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt finanšu ministrs Jānis Reirs Latvijas iedzīvotājiem vēlēja veidot savu izpratni par finansēm atbilstoši mūsdienu izaicinājumiem.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs novēlēja, lai ”lauki vairāk ienāk pilsētās, radot izpratni par lauku nozīmīgumu un ieguldījumu Latvijas labklājībā. Laukiem ir ne tikai ainaviska un rekreatīva nozīme, tie mūs nodrošina arī ar kvalitatīvu pārtiku un darbavietām”.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis

Latvijas valsts izveidošana, pastāvēšana un simtgade, kam gatavojamies, ir cieši saistīta ar latviešu strēlnieku varonīgo vēsturi. Aizvadītajā gadā svinējām simtgadi pirmajiem latviešu strēlnieku bataljoniem. Strēlnieki bija paraugs īstenam patriotismam un ticībai tam, ka Latvija ir pelnījusi kļūt par valsti. Latvijas simtgadi gaidot, ir jāpaveic viss iecerētais, lai mūsu Bruņotie spēki kļūtu arvien spēcīgāki un lai nevienam pat nerastos doma izaicināt mūsu karavīrus uz cīņu par Latviju!

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile Latvijai ceļā uz simtgadi vēl kvalitatīvas izglītības iespējās ikvienam Latvijas bērnam un jaunietim!

TOP komentāri

  • Fui!
    0 0 0

    Fui!

    Tie paši ministri, kas visu izpostījuši, sola labāku dzīvi tautai?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl