“Ministra retorika ir mums iešāvusi kājā riktīgi!” Ažiotāža ap padomju laiku pieminekli Jēkabpilī

Uzvirmojušas diskusijas par padomju laiku pieminekli – Otrajā pasaules karā kritušo karavīru apbedījumu vietā uzstādīto armijas lielgabalu Jēkabpilī.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Opis

  Opis

  Atzīstaties!!!Ažiotāža sacelta TIKAI parādes dēļ!!!!atkal lienam pakaļas caurumā!!!
 • Starp citu,

  Starp citu,

  1941. gada jūlijā, Krustpils pusē pie tilta tika apglabāti 4 kritušie friču izlūki-diversanti, kas apsita tilta apsardzi, arī novēršot tilta uzspridzināšanu.
 • Nevar aizvākt,

  Nevar aizvākt,

  bezmugurkaula pediņi, vienkārši negrib uzņemties atbildību. Igauņi visus padomju simbolus sen jau izvākuši no pilsētu centriem un ar cieņu pārapbedījuši brāļu kapus. A mūsējie mīzēji, redz, esot likumpaklausīgi:D Vnk uz tādu pasākumu neko nevar otkatā atraut, tāpēc arī nav intereses. Mazgudrie lauķi.
 • Renārs Dzenis

  Renārs Dzenis

  Manuprāt- tas vispār padomju atlieka, kuram nav argumentu, jo mani nesauc ne Renārs, ne uzvārds man dzenis, kucesbērn.
  Un pārējiem raudātājiem iesaku nekur nelaist bērnus spēlēties, jo zemes pastāvēšanas vēsturē visur kāds ir nomiris un apglabāts.
  Un ja tur ir okupantu mirstīgās atliekas, tad jāceļ baznīca, jo svēta zeme!
  • Ha !

   Ha !

   Vēlreiz apliecināji savu debilitāti Dzeņa kungs. Kaut gan tagad sapratu - Tevi sauc kucesbērns. Atvaino, ka uzreiz neizskaitļoju. Bet Tu laikam, no Kangara Kaimiņa Suņu būdas ? Kaimiņam ir divas identitātes arī - viena vēlētaju priekšā, otra saņemot no Meroni stipendijas. Jūs esat abi no viena samazgu spaiņa sanāk.
  • Jautājums ?

   Jautājums ?

   Tava māja arī kapsētā uzcelta ? Vai Tu tur par sargu strādā ?
 • Silvija

  Silvija

  Rotaļu laukums kapā vietā nevar būt. Tur var būt puķes,kosumkrumi.
 • Tomēr

  Tomēr

  Raivis Ragainis no Jēkabpils ir debīls. Tikai pēdējais idiots var uz apbedījuma izveidot bērnu spēļu laukumu ! Ja to, tomēr, izveidos, tad es neiesaku nevienam tur savus bērnus spēlēties laist. Lai Ragainis savus bērnus tur laiž, debīliķis. Nu, galīgi aptaurēts ! Tur vairāk par puķu dobi uz kuras diezin vai, kas augs, nevar izvietot. Bet pieminekli un apbedījumu jau sen vajadzēja pārvietot. Tikai Bārdai - Salcevičam nebija laika. Bija Fēniksos ieshēmotā nauda un kukuļi jātērē. Kā saprotiet, esmu jēkabpilietis.
  • Renārs Dzenis

   Renārs Dzenis

   Debīls esi tu, ja domā, ka tur kāds vispār ir apglabāts. Tas ir tikai simbolisks piemineklis okupantu piemiņai, nevis kapakmens. Tiešām idiots esi!
   • anna

    anna

    Tur ir krievu virsnieki viens ukrainis, viņus no Aiviekstes kaujām atveda.
   • Renār

    Renār

    Izlasi uzmanīgāk rakstu un tad vāvuļo, nejēga ! Bez tam, kā lasīji (ja tikai proti lasīt), tad esmu jēkabpilietis jau 60 gadus un par Tevi, puisīt, vairāk zinu, kas ir zem tā pieminekļa. Tā kā aizver maizes maļamo. Un nedur caurumus klaviatūrā.
   • Manuprāt

    Manuprāt

    Renārs nevis dur caurumus klaviatūrā, bet kaļ. Jo viņš tak ir Dzenis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!