Komentāri

Skaidrība par to, kā jau pēc dažām nedēļām veicamas minimālās sociālās iemaksas un kāda būs mikrouzņēmuma nodokļa likme, būs īsi pirms likuma normas stāšanās spēkā.

Premjers Māris Kučinskis cer pārliecināt “Vienotības” politiķus, kuri vienīgie no koalīcijas partijām iebilst pret piedāvātajām sociālā nodokļa maksāšanas un mikrouzņēmuma nodokļa aprēķināšanas izmaiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienotības” politiķi saka, ka pēc sarunas ar premjeru neesot guvuši pārliecību par to, vai minimālo sociālo iemaksu atcelšanu spēs kompensēt mikrouzņēmumu nodokļa likmes palielināšana.

Detalizēti aprēķini būšot pieejami rītvakar, un to apspriešanu koalīcija turpinās nākamnedēļ.

Reaģējot uz daudzu uzņēmēju iebildumiem, Māris Kučinskis radikālas pārmaiņas piedāvāja īsi pirms to stāšanās spēkā 1. janvārī, uzskatot, ka Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas izstrādātais variants būs grūti administrējams. Turklāt tajā iestrādāto izņēmumu dēļ garām Valsts kasei ies vismaz 50 miljoni eiro.

Premjers cer, ka turpmākajās dienās tiks pie “Vienotības” atbalsta.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl