Komentāri

Skaidrība par to, kā jau pēc dažām nedēļām veicamas minimālās sociālās iemaksas un kāda būs mikrouzņēmuma nodokļa likme, būs īsi pirms likuma normas stāšanās spēkā.

Premjers Māris Kučinskis cer pārliecināt “Vienotības” politiķus, kuri vienīgie no koalīcijas partijām iebilst pret piedāvātajām sociālā nodokļa maksāšanas un mikrouzņēmuma nodokļa aprēķināšanas izmaiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienotības” politiķi saka, ka pēc sarunas ar premjeru neesot guvuši pārliecību par to, vai minimālo sociālo iemaksu atcelšanu spēs kompensēt mikrouzņēmumu nodokļa likmes palielināšana.

Detalizēti aprēķini būšot pieejami rītvakar, un to apspriešanu koalīcija turpinās nākamnedēļ.

Reaģējot uz daudzu uzņēmēju iebildumiem, Māris Kučinskis radikālas pārmaiņas piedāvāja īsi pirms to stāšanās spēkā 1. janvārī, uzskatot, ka Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas izstrādātais variants būs grūti administrējams. Turklāt tajā iestrādāto izņēmumu dēļ garām Valsts kasei ies vismaz 50 miljoni eiro.

Premjers cer, ka turpmākajās dienās tiks pie “Vienotības” atbalsta.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl