”Minhauzens no Ventspils”, ”kill Your darlings”, ”gribu būt normāls cilvēks” jeb spilgtākie citāti šonedēļ

0 Komentāru
”Minhauzens no Ventspils”, ”kill Your darlings”, ”gribu būt normāls cilvēks” jeb spilgtākie citāti šonedēļ
FOTO: Flickr

Portāls Skaties.lv turpina aizsākto tradīciju un apkopojis šonedēļ sabiedriskajā telpā izskanējušos spilgtākos, asākos, sulīgākos un trāpīgākos citātus. Nododam tos Tavam vērtējumam!

Par sulīgākā, piparotākā un citādi spēcīgākā teiciena godu šonedēļ cīnās:

Finanšu ministrs Andris Vilks: Viņš sagatavojis Ventspils mēram Aivaram Lembergam valsts budžeta ”ābeci”. ”Visi zina baronu Minhauzenu, kas ieguvis pasaules slavu ar saviem neticamajiem stāstiem, bet daudzi varbūt nenojauš, ka mums Latvijā ir pašiem savs Minhauzens no Ventspils, par kuru esmu runājis jau 2011. gadā,” norāda finanšu ministrs.

Andris Vilks par plāniem pēc finanšu ministra darba: Finanšu ministrs Andris Vilks ir pārliecināts, ka nevēlas turpināt darboties šajā amatā – viņu neapmierina nedz atalgojums, nedz vide, kurā nākas strādāt. Tā ir divkosīga, un tajā darītāji ”tiek sisti no visām pusēm”. ”Gribu būt normāls cilvēks,” sacīja A. Vilks.

Vienotības deputāte Lolita Čigāne:Mēs nevaram daudz prasīt, bet maz dot,” sacīja Lolita Čigāne (Vienotība), kura virza ideju par to, ka ministriem Latvijā ir būtiski jāpalielina atalgojums. Duelī savu oponentu Ingmāru Līdaku (Zaļo un zemnieku savienība) viņa aicināja ”pārvarēt politisko populismu”.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis: Valsts policijā šobrīd trūkst aptuveni 300 darbinieku. Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis norāda, ka šāda situācija radusies ekonomiskās krīzes iespaidā. ”Tad policijas darbā izveidojās šī plaisa, kuru mēs tagad mēģinām aizpildīt. Teiksim tā, tagad strādājam ne tik daudz uz kvalitāti, kā uz kvantitāti,” tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes norādīja Ints Ķuzis.

Ventspils mērs Aivars Lembergs un Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs Aigars Lūsis: ”Naudīgā ministrija” ir tikai viena – tā ir Finanšu ministrija, savukārt Vides aizsardzības un reģionālajā ministrijā (VARAM) naudas nav, uzskata Zaļo un zemnieku savienības lokomotīve Aivars Lembergs.

Režisors Viesturs Kairišs: Komentējot valdības veidošanu raidījumā Dombura studija, tās viesis režisors Viesturs Kairišs aicināja partijas atteikties no to ministriju vadības, uz kuru pārvaldi tiecas katra no koalīcijas partijām. Tas ļautu uzlabot sabiedrības uzticību koalīcijai. Viesturs Kairišs aicināja vadīties pēc principa ”nogalini sev svarīgos/dārgos” (”kill Your darlings”), tā aicinot partijas atteikties no iekārotajām ministrijām.

0 Komentāru