Mikrouzņēmuma nodoklis: kādu kompromisu piedāvā valdība?

Komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien atdevis Saeimai otrreizējai caurlūkošanai pieņemtos grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā. Savukārt valdības pārstāvji šodien uzņēmējiem jau apsolīja, ka mikrouzņēmumu nodokļa režīms netiks likvidēts pēc diviem gadiem, bet gan tikai tad, kad tā vietā tiks izstrādāts jauns mazo uzņēmēju atbalsta regulējums. No sākuma uzcels jaunu un tikai tad iznīcinās veco – tā norādījis premjers.

Mikrouzņēmumu nodokļa režīms netiks likvidēts pēc diviem gadiem, bet gan tikai tad, kad tā vietā tiks izstrādāts jauns mazo uzņēmēju atbalsta regulējums, tādu solījumu šodien tikšanās laikā ar uzņēmēju pārstāvjiem deva premjerministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā regulējuma tapšana netikšot sasteigta. Tam esot jābūt vienkāršam un tādam, ko nevar izmantot nodokļu optimizācijai.

Tomēr uzņēmēji joprojām nav mierā ar minimālajām sociālajām iemaksām, kas būs jāmaksā jau no nākamā gada.

Ar nākamā gada budžeta kritiku mierā nebija premjerministrs.

Jaunais regulējums varētu tapt līdz nākamā gada aprīlim kopā ar kopējo nodokļu sistēmas auditu. Ekonomikas ministrs mudina uzņēmējus ieklausīties valdības viedoklī.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl