Mīklainā vilcienu un automašīnas avārija Dārziņos: policija izvirzījusi vairākas versijas

0 Komentāru

Salaspils policijai nākas šķetināt kādu ļoti dīvainu noziegumu – Krievijā reģistrēts smalks auto, pagaidām neskaidros apstākļos, uzbraucis uz dzelzceļa sliedēm un sadūries ar diviem vilcieniem. Mašīnas vadītājs apgalvo, ka auto zagts, bet policija izvirzījusi vairākas versijas.

Negadījums noticis ļoti dīvainā veidā – kravas vilciens, braucot Rīgas virzienā, uztriecies uz sliedēm atstātai automašīnai. Sadursmes rezultātā auto uzstumts pretējā virzienā  braucošam pasažieru vilcienam.

Dīvainākais, ka auto bijis tukšs, un vadītāja durvis – atvērtas. Kravas vilcienam nodarīti postījumi 20 000 eiro apmērā, savukārt Pasažieru vilcienam šīs klapatas, kopā izmaksās ap 10 000 eiro.

Cilvēki no negadījumā iekļuvušā pasažieru vilciena Rīga – Krustpils, galamērķos tika nogādāti ar autobusiem.

Tātad, šoferis aizmucis. Pašlaik galvenais ir noskaidrot, kas spēkratu vadīja. Saimnieks apgalvo, ka mašīna nozagta no blakus esošā stāvlkaumua. Turpat netālu atrodas arī kāds populārs krodziņš, tādēļ atklāts ir jautājums – vai tiešām auto zagļi to pametuši absurdā vietā, vai šoferis, iespējams, reibumā, to pats nogādājis uz sliedēm.

Policija neatklāj, vai īpašnieks bija iereibis. Likumsargi cer uz aktīvu liecinieku atbalstu. Tikmēr sasistais auto nogādāts glabāšanā Nodrošinājuma valsts aģentūrā.

0 Komentāru