Komentāri
Mieru gan Latvijā, gan pasaulē, visiem cilvēkiem veselību, Jaunajā gadā vēl Latvijas iedzīvotāji
FOTO: LETA

Katrs gadu miju pavadījis atbilstoši savai gaumei un vēlmēm – viens mierīgā gaisotnē ģimenes un draugu lokā, cits aktīvi lustējoties. Kā allaž, galvaspilsētā centrālā svinību vieta bija krastmala un Vecrīga. Lielie mīnusi cilvēkus tomēr neizbiedēja un šīs vietas bija svinētāju pilnas.

2016.gada gaidīšana krastmalā sākās jau pulksten 21:00 vakarā. Laiku līdz dienas gaidītākajam mirklim, pusnaktij, cilvēki īsināja lustīgas mūzikas pavadībā un iesildījās garajai svētku naktij.

Gaidot Ugunīgā pērtiķa gada iestāšanos, cilvēki atskatījās uz aizvadāmo gadu.

Vakarā gaitā lielais aukstums tomēr izrādījās spēcīgāks par svinību noskaņojumu, un krastmalā cilvēku bija mazāk nekā citus gadus. Izturīgākie sildījās pie ugunskuriem, karstvīna glāzēm vai aktīvi dejoja.

Tuvojoties pusnaktij, cilvēki sagatavoja līdzpaņemtās šampānieša pudeles un visi vienbalsīgi skaitīja pēdējās 2015.gada sekundes.

Iestājoties jaunajam gadam, svinētāji atklāti dalījās ar laba vēlējumiem sev un citiem.

Uzreiz pēc salūta lustētāji devās uz siltākām vietām. Teju katrs Vecrīgas krodziņš piedāvāja savu svētku programmu un svinētājiem atlika vien izvēlēties sev tīkamāko.

Sākot no rokenrola līdz modernai deju mūzikai – Vecrīga kļuvusi par vienu lielu deju placi. Šādās jautrās noskaņās pilsētā svētki turpinājās līdz pat rīta gaismai.

Lasi vēl