Komentāri
Mieru gan Latvijā, gan pasaulē, visiem cilvēkiem veselību, Jaunajā gadā vēl Latvijas iedzīvotāji
FOTO: LETA

Katrs gadu miju pavadījis atbilstoši savai gaumei un vēlmēm – viens mierīgā gaisotnē ģimenes un draugu lokā, cits aktīvi lustējoties. Kā allaž, galvaspilsētā centrālā svinību vieta bija krastmala un Vecrīga. Lielie mīnusi cilvēkus tomēr neizbiedēja un šīs vietas bija svinētāju pilnas.

2016.gada gaidīšana krastmalā sākās jau pulksten 21:00 vakarā. Laiku līdz dienas gaidītākajam mirklim, pusnaktij, cilvēki īsināja lustīgas mūzikas pavadībā un iesildījās garajai svētku naktij.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaidot Ugunīgā pērtiķa gada iestāšanos, cilvēki atskatījās uz aizvadāmo gadu.

Vakarā gaitā lielais aukstums tomēr izrādījās spēcīgāks par svinību noskaņojumu, un krastmalā cilvēku bija mazāk nekā citus gadus. Izturīgākie sildījās pie ugunskuriem, karstvīna glāzēm vai aktīvi dejoja.

Tuvojoties pusnaktij, cilvēki sagatavoja līdzpaņemtās šampānieša pudeles un visi vienbalsīgi skaitīja pēdējās 2015.gada sekundes.

Iestājoties jaunajam gadam, svinētāji atklāti dalījās ar laba vēlējumiem sev un citiem.

Uzreiz pēc salūta lustētāji devās uz siltākām vietām. Teju katrs Vecrīgas krodziņš piedāvāja savu svētku programmu un svinētājiem atlika vien izvēlēties sev tīkamāko.

Sākot no rokenrola līdz modernai deju mūzikai – Vecrīga kļuvusi par vienu lielu deju placi. Šādās jautrās noskaņās pilsētā svētki turpinājās līdz pat rīta gaismai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl