Mežu apsaimniekotāji un motobraucēji uzsākuši sarunas

Motobraucēju skaitam mežos kļūstot arvien lielākam,  arī interešu sadursmes starp mežu apsaimniekotājiem un motobraucējiem kļūst arvien asākas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Oo

  Oo

  Smieklīgs virsraksts👍😂

  Un ko tās viņu sarunas dos? Ja daži vien no visas Lv "sarunāsies"😂 neko tas nedos!
 • jaaa

  jaaa

  Vienigais labums ir tas,kad tie organu donori ilgi nedzivo,toties organi ir vienmer vajadzigi!Dabiska atlase,tikkai un viennozimiga statistika,i Dimantas sovam bus septite!
 • juris

  juris

  Var jau saprast tos garigi apdalitos mociklitipistus,galva domata tikkai ta katlina uzliksanai un risanai! Vajag viniem izbraukat pagalmus un darzus,varbut patiks loti!
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Tas kurš tos mietus saracis apzinās ar galvu kādas sekas var būt un rasties no šādu bīstamu priekšmetu uzstādīšanas/novietošanas. Būs trauma, būs krim, atbild.👍
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Zaļie ! Ko nebļaujat kas mežos , pļavās paliek pēc mežu izvešasna! ? Tajās 1m risēs tik daudz mazie dzīvnieciņi aiziet bojā. KĀDĒĻ PAR TO NERAKSTAT DABAS MĪĻOTĀJI?!
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Gadus 15 atpakaļ kaimiņš atskrēja bļaudams, ui pļavu ar kvadru izbraukā, ceļš tur ir, bet braukt neļauj. Pēc mēneša cits kaimiņš ar forvarderi mežu izveda , pļavas vienkārši vairs nav!
  Man ir pofig, lai brauc, vieglāk sēnēs aiziet, nav pa krūmiem jālien.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!