Mežs ienāk pilsētā; Jelgavā bebrs sakož vīrieti

Komentāri
Mežs ienāk pilsētā; Jelgavā bebrs sakož vīrieti
FOTO: LETA

Pirms laika mežacūkas bija iecienījušas pastaigas Rīgā, Juglas apkārtnē, bet dzīvā daba savu klātbūtni pilsētā ir pieteikusi arī Jelgavā, arvien aktuālākam kļūstot teicienam mežs ienāk pilsētā. Šonedēļ Latvijā apdrošināšanas sabiedrība BALTA saņēmusi zvanu no vīrieša, kurš, pastaigājoties ar savu suni pa Jelgavas pilsētas parku, piedzīvojis neparastu gadījumu – viņam no krūmiem uzbrucis bebrs un sakodis kāju. 

Kā pēc notikušā, piesakot atlīdzību, atzina no bebra kodiena cietušais kungs, uzbrukums viņu tiešām pārsteidzis nesagatavotu. Ja šķiet, ka šādi negadījumi var notikt tikai laukos, tad aktīvajam bebram arī pilsētas parks licies gana atbilstošs dzīvošanai, tāpēc tagad pat uz pilsētas taciņas iedzīvotāji nevarot justies droši. Pēc negadījuma kungs jau saņēmis medicīnisko palīdzību, un paliekošas sekas uz veselību bebra kodums neatstās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda Pārtikas un veterinārā dienesta sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Anna Joffe, gadījumos, kad pilsētu ir apciemojuši meža zvēri, pats svarīgākais ir nekrist panikā, vēlams pēc iespējas mazāk tos traucēt, neiet tiem tuvumā, kā arī galvenokārt neaiztikt.

”Tas, ka meža dzīvnieks ir iznācis no meža pilsētā, nozīmē, ka tas ir vesels un spēcīgs, jo slimi dzīvnieki nekad neiznāktu pilsētā, tie tieši ielīstu dziļāk meža biezoknī nost no visas sabiedrības,” stāsta A. Joffe, Viņa piebilst, ka gadījumos, kad tomēr pilsētā tiek satikti meža dzīvnieki, ir nepieciešams zvanīt konkrētās pilsētas pašvaldības policijai vai arī meža dienestam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl