“Mežavairogos” dzīvojošajām lācenēm nepieciešama pārtika. Aicina sniegt palīdzīgu roku!

0 Komentāru
“Mežavairogos” dzīvojošajām lācenēm nepieciešama pārtika. Aicina sniegt palīdzīgu roku!
Foto: Facebook / Dzīvnieku patversme Mežavairogi

Dzīvnieku patversmē “Mežavairogi” mītošas lāču meitenes ir uzmodušās no ziemas miega un, lai varētu doties atpūtā, viņām nepieciešama pārtika. Varbūt tev šogad ir bijusi liela ābolu vai citu dārzeņu vai augļu raža? Sazinies ar patversmi un sniedz palīdzīgu roku.

rakstīts “Mežavairogu” sociālajā tīklā “Facebook”, lācenēm netīk šie laika apstākļi: “Mūsu abas meitenes Māra (bildē) un Laima šogad nejūtas īsti labi – nenāk miegs… Nelīdz ne vakara pasaciņa, ne sinoptiķu solījumi par gaidāmo bargo ziemu. Pagulējušas nepilnas divas nedēļas, lācenes atkal ir pamodušās.

Lai ķepainēm labāk nāktu miedziņš, mums noderētu burkāni – tā ir iecienīta ēdmaņa pirms ilgās gulēšanas – gan saldums, gan vitamīni! Laima un Māra teiks lielu paldies, ja mūsu apmeklētāji atvedīs šo gardumu. Varbūt kādā lauku sētā atradīsies arī vesels maiss, ko noziedot patversmei?

Ja kāds uzņēmums ir gatavs mums par pavisam mazām naudiņām piedāvāt burkānus, kāpostus, kartupeļus, lūdzu, piezvaniet! Citiem dzīvniekiem noderēs arī kāpostu lapas un burkānu, kartupeļu mizas. 24422440.”

0 Komentāru