Komentāri
Mežaparka estrāde piedzīvo vērienīgas pārmaiņas; darbus plāno pabeigt jūnijā
Foto: Monta Jakovela

Šodien, 28. septembrī, būvnieki izrāda, kā virzās Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas darbi. Šobrīd jau ir uzsākta telpu būvniecība, kas atradīsies zem jaunā skatītāju laukuma.

Jaunizveidotā būve būs divos stāvos un tur būs ierīkotas gan tualetes, gan atvēlēta vieta tirdzniecībai, kā arī tur atradīsies medpunkts un informācijas centrs. Mežaparka Lielās estrādes pārbūves projekta autori ir arhitekti Juris Poga un Austris Mailītis. Pēc pārbūves estrādē vienlaikus varēs uzstāties ap 9800 koristu un būs pieejams vairāk nekā 30 000 sēdvietu. Arī kopējā teritorija tiks paplašināta no 92 000 m² līdz 146 430 m².

Paveiktos darbus Mežaparkā apskatīja plaša delegācija, kurā bija gan Rīgas domes pārstāvji, gan kultūras ministre Dace Melbārde, gan būvnieki, gan Dziesmu un deju svētku rīkotāji.

Kā ziņots, 20. aprīlī Rīgas dome un pilnsabiedrība “LNK, RERE” parakstīja līgumu par Mežaparka Lielās estrādes pārbūvi, kuras pirmo kārtu plānots pabeigt 2018. gada 18. jūnijā.

Pirmās kārtas izmaksas kopā ar pievienotās vērtības nodokli ir 32 miljoni eiro, savukārt kopējās izmaksas par abām kārtām varētu sasniegt par 77 miljonus eiro.

Lasi vēl